Něco z mého života

29. října 2007 v 17:39 | Vaše dračice |  mé dračí já
Měla jsem pěkné mládí...takové, jako každé jiné dráče. Dokud mi ovšem nezačla růst hříva. To totiž u draka (u naší rodiny) nebylo moc obvyklé. Moji sourozenci, a nejen oni, mě za to šikanovali a já proto hodně trpěla. Rodiče se mě snažili brát jako každé normální dráče, ale proti šikaně stejně nic nezmohli.
Když už jsem vyrostla natolik, že jsem se o sebe jakž takž dokázala postarat, rozhodla jsem se dát své rodné jeskyni a jejímu okolí navždy sbohem. Utekla jsem do nedalekého lesa rozhodnuta, že už se více nevrátím. Snažila jsem se žít sama. Po nějaké době jsem v lese narazila na jakousi jeskyňku, ve které bydlel starý dračí čaroděj. Ten se mně ujal a učil mě magii a zákony lesa a přírody.
Jednou večer jsem se vracela z lovu. Ale když jsem viděla naši jeskyňku, hned jsem věděla, že něco není v pořádku... Před vchodem totiž bylo více stop, než obvykle a hlína byla úplně rozrytá. Vlezla jsem dovnitř a mé podezření se potvrdilo. Texty a všechno, co tu můj mistr čaroděj měl, bylo poházené po zemi. On sám byl mrtev... Mohli za to drakobijci...pár jsem jich totiž nalezla mrtvých na zemi...
Z jeskyně jsem navždy odešla a mistrovi jsem přísahala pomstu. Od té doby bydlím v jiné jeskyni...ale o té se rozepíšu až jindy :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama