Moje postavy aneb já ve všech mých podobách

11. ledna 2008 v 11:15 | Vaše dračice |  můj svět
Měla bych se vám představit ve všech mých podobách...je jich totiž několik. O některých jsem již psala, o jiných ne. Tu jsou:
Mé lidské popíšu velice málo, protože ho velice velice nenávidím,ale nedá se s tím nic dělat...narodila jsem se tak a nejspíš tak i umřu. Lidské já se jmenuje Lucka, zkráceně Lu. Zajímá se o knihy (fantasy a vše, kde se vyskytují draci), kreslení (samozřejmě draků a jiných fantasy tvorů) a zvířátka a také samotné draky. Studuje střední školu, obor pečovatelská činnost, která ji začíná velice deptat. Dále se zajímá o temné věci, magii a paranormální jevy. Mimo jiné by chtěla vyzkoušet astrální cestování.
Mé dračí já má podoby dvě, jak už jsem psala v jiných příspěvcích. Dragea - fialová dračice s modrými vlasy se učí zelenou magii Země, zajímá se o zvířata. Žije sama ve své jeskyni a společnost jí dělá její pejsek Ňufík, o kterém ještě budu psát. Schází se s antromorfním vlkem Greywolfem, který se stal jejím snad partnerem na celý život.
Cirothe, druhá podoba mého dračího já, je velice hodně temná stránka mé osobnosti. U Dragey se objevila, když utekla ze svého rodného doupěte (O tom jsem již taky psala). Dělá jí společnost hlavně když je nemocná, nebo v době, kdy ji přepadne smutek. Chtěla by ji úplně ovládnout, ale naštěstí se jí to zatím nedaří. Cirothe občas vystoupí z Drageiné duše a jde do pekla navštívit dračího pekelníka, se kterým se jí moc líbí.
Na stránce www.wolfhome.com mě můžete potkat jako černou vlčici Moonglare. O té zatím moc nepovím, protože jsem ji pořádně neměla šanci poznat. Snad jen to, že nesnáší blechy a malá hloupá štěňata, která se pletou pod nohama.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama