Kapitola 2 - Drak

19. června 2008 v 20:56 | Vaše dračice |  Příběhy draka a koně
Tak přináším už druhou kapitolku (XD) do našeho nového příběhu. Tento obrázek sem dávám proto, že pořádně nedokážu popsat jednu postavu, která se tam objeví. Dina. Tak abyste věděli, jak asi přibližně vypadá. Přeji příjemné počteníčko :)
Nedaleko stáda koní žila nemalá kolonie dinosaurů, kterým vládl velký drak. Sice nebyl o moc větší, než dospělý kůň, ale síly měl za dva.
Měl tvrdou zelenou kůži, silné zuby a velká blanitá křídla. Blány na křídlech byly posety mnoha jizvami, které tento drak získal ve válkách a soubojích. Na hlavě mu seděla zlatá helma, jenž kopírovala ostnaté rysy drakovy hlavy. Jeho rudé oči dohlížely na smečku dinosaurů a přitom jakoby přemýšlely.
Říkalo se mu Drak, protože nikdo neznal jeho pravé jméno. Draci se jím neradi chlubili. Bylo to jejich tajemství.
"Hej, Draku!" vytrhlo Draka ze zamýšlení volání kamaráda Dina.
Dino byl dinosaurus neurčitého druhu. Byl světle hnědý s černými pruhy po bocích a krku. Z raptoří hlavy mu svítilo zelené oko a z tlamky vyčuhovaly drobné ale ostré zuby. Měl čtyři nohy a stavbu těla trochu jako větší pes.
"Slyšel jsem, že se zase chystá válka." pokračoval Dino.
"To jsi slyšel dobře." přikývnul Drak. "Chystám se konečně vyhubit ty trávožrouty, co nás minule donutili ustoupit." Drak při té vzpomínce zavrčel.
"Už si o tom povídá celá smečka." dodal ještě Dino.
"Myslíš, že je tentokrát porazíme?" zeptal se trochu nejistě Drak.
"Podle toho, jakou budou mít armádu, ale myslím, že ano."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danula Danula | E-mail | Web | 21. června 2008 v 12:13 | Reagovat

hej to je moc krátký!:) ted zas budu napnuta co se stane, ze ja te zmlatim ve skole a ukradnu sesit?:D ne to bych si nikdy nedovolila, stejne bys me preprala:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama